Wydajne wentylatory kanałowe

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy wentylatory kanałowe przeznaczone do wentylacji przemysłowych pomieszczeń. Dzięki wykorzystaniu naszych wentylatorów możliwe jest pozbycie się z nieprzyjemnych zapachów, wilgoci, roztoczy oraz innych zanieczyszczeń.

Z naszej oferty polecamy:

Tradycyjne wentylatory osiowe

Proste w budowie oraz łatwe w instalacji tradycyjne wentylatory kanałowe. Idealne do krótkich kanałów wentylacyjnych lub w sytuacjach w których ograniczona przestrzeń nie pozwala na montaż innego typu wentylatora. W zależności od użytego silnika możliwych jest montaż w różnej pozycji: dla silników z łożyskiem panewkowym zalecany jest montaż z pozycji poziomej. Wentylatory z silniki z łożyskiem kulkowym można montować w dowolnej pozycji. 

Ponadto posiadamy w ofercie wysokotemperaturowe wentylatory z serii WH nadające się do wywiewu gorącego powietrza np. z kominka lub piekarni.

Wentylatory promieniowe

Wydajne wentylatory zbudowane z  turbiny i spiralnej obudowy. Nadają się do długich kanałów wentylacyjnych oraz takich z dużym oporem aerodynamicznym. Potrafią wyrzucać powietrze z dużą siłą. Poszczególne modele posiadają podobne wymiary i różnią się tylko średnicą wlotu i wylotu.

Pozostałe wentylatory

Konstrukcje, których budowa nie pozwala na przypisanie ich do innej kategorii.

Wentylatory kanałowe

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry