Wentylator promieniowy 150mm Vokker, Wentylator promieniowy
  • Wentylator promieniowy 150mm Vokker, Wentylator promieniowy
  • Wentylator promieniowy 150mm Vokker, Wentylator promieniowy
  • Wentylator promieniowy 150mm Vokker, Wentylator promieniowy

Wentylator promieniowy 150mm

247,50 zł Brutto

Wentylator promieniowy o średnicy przyłączeniowej 150mm. Wydajność 720m3/h, ciśnienie statyczne 338Pa, moc 95W. Podłączenie elektryczne do standardowej sieci 230V przewodem trzyżyłowym.

VKV150
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kanałowy wentylator promieniowy

Wentylatory kanałowe promieniowe nazwane zostały ze względu na sposób rozchodzenia się powietrza. Na silniku osadzona jest turbinka. Podczas pracy wentylatora powietrze rozchodzi się od środka silnika na boki (promieniście). Napotykając na wewnętrzne ścianki wentylatora powietrze ukierunkowuje się do wylotu. Mocowanie silnika posiada specjalnie wyprofilowany rozdzielacz, który ukierunkowuje przepływ oraz zapobiega "kotłowaniu" się powietrza wewnątrz wentylatora. Wentylatory promieniowe mają zwykle większy spręż niż wentylatory osiowe o podobnych średnicach i są dużo efektywniejsze przy montażu w dłuższych kanałach wentylacyjnych. Minusem takiego rozwiązania są większe wymiary wentylatora.

Wentylator z blachy ocynkowanej

Obudowa wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 1mm, dzięki czemu urządzenie jest masywne i trwałe. Do każdego wentylatora VKV dokładana jest puszka przyłączeniowa z kondensatorem rozruchowym odpowiednim do potrzeb silnika. Wentylator podłącza się do prądu 230V/50Hz.

Dzięki obudowie wykonanej ze stali ocynkowanej wentylatory są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zewnętrzne warunki atmosferyczne. Wentylator posiada w komplecie mocny uchwyt montażowy oraz wyposażony jest w hermetyczną puszkę przyłączeniową. 

Dostępne średnice wentylatorów z serii VKV

Dostępne są modele o średnicy przyłączeniowej: 100, 125, 150, 160, 200, 250 i 315mm.

Sposób montażu wentylatora

Ze względu na łożysko kulkowe wentylator można montować w dowolnej pozycji. W zestawie znajduje się uchwyt mocujący bezpośrednio do podłoża, ściany lub sufitu.
Wentylator wyposażony jest w w hermetyczną puszkę przyłączeniową.

Opis

Średnica montarzowa
150mm
Sterowanie
Przez zasilanie
Wydajność
720 m3/h
Łożysko
Łożysko kulkowe
Temperatura pracy
-25st. do +60st.
Moc
95 W
Średnica
148 mm
Prędkość obrotowa
2450 rpm
Napięcie zasilające
230V / 50Hz
Ciśnienie statyczne
338 Pa
Stopień ochorny
IPX4

Zobacz także