Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice
  • Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice
  • Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice
  • Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice
  • Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice
  • Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm Vortice

Wentylator domowy Punto Four MFO 100/4" fi 100mm

98,83 zł Brutto

Cichutki i estetyczny wentylator Punto Four o średnicy 100mm. Panel przedni wykończony na połysk wspaniale prezentuje się na każdej ścianie lub suficie. Wyposażony w dwie kierownice powietrza, zawór zwrotny i wiele innych funkcji poprawiających użytkowanie.

11145
Ilość
Obecnie brak produktu w magazynie

Niewielkich rozmiarów dyskretny wentylator posiadający wiele przemyślanych rozwiązań.

Trzymając wentylator w rękach czuć, że jest to urządzenie dobrej jakości. Cała obudowa i panel zewnętrzny wykonane są z wyjątkowego materiału ABS, który nie poddaje się odbarwieniom na skutek promieniowania UV. ABS użyty do wykonania Punto ma właściwości antystatyczne. Dzięki temu brud nie wnika w plastik, a całe urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości.

W Punto Four przednią kratkę zastąpiono płaskim panelem. Takie rozwiązanie jest estetyczne i funkcjonalne. Kurz i brud nie osadzają się na żeberkach kratki, którą trudno doczyścić.

Ponieważ przedni panel nie pozwala na osiowy przepływ powietrza, producent zastosował pod panalem kierownicę powietrza w kształcie lejka. Powietrze zaciągane bokami ukierunkowuje się odpowiednio, nie wywołując drgań i hałasu, tak jak to można zauważyć w konkurencyjnych produktach tego typu.

Wysokiej klasy podzespoły: łożysko kulkowe i kierownica powietrza

Punto Four posiada w standardowym wyposażeniu zawór zwrotny.
Wysokiej jakości silnik pozwala na montaż wentylatora w dowolnej pozycji: sufitowej, skośnej lub ściennej.ra

Inteligenta budowa wentylatora

Dużym atutem Punto Four jest krótki kołnierz 65mm. Dzięki temu można go montować w sufitach podwieszanych czy wąskich kominach wentylacyjnych.

Producent pomyślał również o możliwości przeprowadzenia przewodu za wentylatorem montowanym na ścianie. W obudowie jest specjalne zagłębienie, pozwalające na wyprowadzenie dłuższego przewodu, aby instalacja była łatwiejsza i trwalsza.

Dużą bolączką instalatorów jest podłączenie elektryczne krótkim sztywnym przewodem. Naprężenie przewodu działa przez cały czas na kostkę przyłączeniową. Czasem się obluzowuje, czasem wyrywa kostkę, a czasem się zwyczajnie wysuwa. W Punto Four, zastosowano specejalne wypustki, tworzące ścieżkę do przeprowadzenia przewodu. Dzięki temu podłączenie jest stabilne, bezpieczne i pewne.

Opis

Średnica montażowa
100mm
Sterowanie
Przez zasilanie
Łożysko
Łożysko kulkowe
Poziom hałasu
33,1 dB (A)
Temperatura pracy °C
do 50
Wymiary
158x158 mm
Materiał
W całości ABS
Napięcie zasilające
230V / 50Hz
Stopień ochorny
IPX4

Zobacz także