Wysokotemperaturowy supercichy wentylator ścienny 125mm Vokker
  • Wysokotemperaturowy supercichy wentylator ścienny 125mm Vokker
  • Wysokotemperaturowy supercichy wentylator ścienny 125mm Vokker

Wysokotemperaturowy supercichy wentylator ścienny 125mm

161,00 zł Brutto

Umieszczony w kasiecie montażowej z kratką kominkową, wykonany z blachy ocenynkowanej, bezgłośny wentylator o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Niezwykle cichy, tylko 26 dB, wydajność 100 m3/h, moc 13W. Dostępny także w wersji z autostartem (wentylator włączany czujnikiem temperatury).

125WhisperK
Sterownik
Ilość
W magazynie

Bezgłośny nawiewny wentylator ścienny do rozprowadzania ciepłego powietrza

Wentylator przeznaczony jest do zaciągania (ciepłego) powietrza z kanału i wyrzucania go w kierunku kratki (pomieszczenia) w możliwie cichy sposób. Model ten dostępny jest także w wersji z wydajniejszym silnikiem.

Najcichszy wentylator ścienno-sufitowy na rynku 

Rewelacyjny bezszumowy silnik o niezwykle wysokich parametrach ustawia ten produkt w pierwszej klasie jakości. W prezentowanym modelu zostały dobrane najlepsze z możliwych parametrów. Niski poziom hałasu a jednocześnie wysoka wydajność pozwalają na montaż tych urządzeń praktycznie w każdym pomieszczeniu użytku domowego.

Odpory na temperatury silnik z łożyskiem kulkowym

Zastosowanie łożyska kulkowego umożliwia montaż wentylatora w dowolnej pozycji (ściennej, sufitowej lub skośnej) bez wpływu na jego parametry. Silnik wentylatora jest przystosowany do pracy w wysokich temperaturach (do 80oC).

Silnik z tego modelu oferowany jest także w innej odbudowie, dostępny jako tradycyjny cichy wysokotemperaturowy wentylator kanałowy.

Opcjonalny czujnik temperatury

Wentylator dostępny jest w wersji z czujnikiem temperatury, który uruchamia wentylator przy temperaturze 30oC. Kiedy temperatura w kanale spadnie poniżej 30oC, wentylator wyłączy się automatycznie.

Opis

Średnica montarzowa
125mm
Sterowanie
Przez zasilanie lub autostart
Wydajność
100 m3/h
Łożysko
Łożysko kulkowe
Poziom hałasu
26 dB (A)
Temperatura pracy
-40st. do +80st.
Moc
13 W
Przewidywany czas pracy
50000 h
Średnica
122 mm
Prędkość obrotowa
1700 rpm
Wymiary kratki
172x192 mm
Materiał
Blacha ocynkowana
Napięcie zasilające
230V / 50Hz
Długość kołnierza
50 mm

Zobacz także